De Raad van Toezicht van mboRijnland maakt met plezier bekend dat Frans Möhring per 1 oktober 2025 wordt benoemd tot voorzitter van het College van Bestuur van mboRijnland. Hij volgt Otto Jelsma op, die met pensioen gaat na negentien jaar met hart en ziel verbonden te zijn met mboRijnland en zijn rechtsvoorgangers.
Met Frans Möhring haalt mboRijnland een ervaren en verbindende onderwijsbestuurder in huis. Op dit moment is hij lid van het College van Bestuur van Fontys Hogeschool in Eindhoven. Eerder vervulde hij daar ook de rol van Directeur HR & Organisatie. Voor mboRijnland is Möhring geen onbekende: tussen 2015 en 2019 maakt hij onderdeel uit van de organisatie als directeur HRM.
Frans Möhring woont in de regio waarin mboRijnland actief is en kent het onderwijsveld én de organisatiecultuur goed. Zijn resultaatgerichte en samenwerkingsgerichte aanpak sluiten goed aan bij de huidige koers van het bestuur. De zittende bestuurders Saskia Schenning en Ron van Kints kijken uit naar de samenwerking.
Frans Möhring over zijn benoeming: “Ik zie ernaar uit om in oktober bij mboRijnland te starten, mijn nieuwe én oud-collega’s te ontmoeten en samen bij te dragen aan goed onderwijs voor onze studenten en werkplezier voor onze collega’s.”
Otto Jelsma laat de organisatie vol vertrouwen achter. Onder zijn leiding heeft mboRijnland belangrijke stappen gezet in de kwaliteitsverbetering van het onderwijs, samenwerking met de regio en het versterken van de positie van de student. Zijn bevlogen inzet en verbindende stijl hebben bijgedragen aan een stabiele en toekomstgerichte organisatie.
“Ik heet Frans van harte welkom en draag vol vertrouwen het stokje aan hem over. Ik zie uit naar een goede en warme overdracht. Mijn verwachting is dat Frans, Saskia en Ron met elkaar een sterk CvB-team vormen en goed met elkaar zullen samenwerken”, aldus Otto Jelsma.
Ook Bram de Klerck, voorzitter Raad van Toezicht, is blij met de nieuwe voorzitter: “De Raad van Toezicht is zeer verheugd met de komst van Frans Möhring. We wensen hem veel succes in zijn nieuwe rol en kijken uit naar een prettige samenwerking.”