Contactpersonen decanen

Voor al uw vragen over mboRijnland, onze opleidingen en de voorlichtingsactiviteiten kunt u contact opnemen met de communicatiecoördinatoren in uw regio.

Contactformulier

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Contactgegevens

Alphen aan den Rijn

Ambonstraat 1
Bart Eleveld
beleveld@mborijnland.nl

Gouda

Groen van Prinsterersingel 52
Agnes Garib
agarib@mborijnland.nl
Klik hier voor voorlichters van locatie Gouda

Leiden

Breestraat 46-48 / Storm Buysingstraat 18C / Zernikedreef 11
Scarlet van der Kwaak
skwaak@mborijnland.nl

Bètaplein 18 / Gitstraat 2
Esther de Roode
eroode@mborijnland.nl

Klik hier voor voorlichters van locatie Leiden

Leidschendam-Voorburg

Fluitpolderplein 7
Marijke Heibloem
mheibloem@mborijnland.nl

Woerden

Polanerbaan 15
Gerard Dorrepaal
gdorrepaal@mborijnland.nl
Klik hier voor voorlichters van locatie Woerden

Zoetermeer

Van Doornenplantsoen 11
Venice Atmopawiro
vatmopawiro@mborijnland.nl