Directeur Marketing & Communicatie van mboRijnland, Alma Feenstra, was door Logeion, beroepsorganisatie voor communicatie, genomineerd voor āCommunicatieman/vrouw van 2018ā. Na de nominatie en pitch voor de vakjury is Alma in de top 5 geĆ«indigd.
Voorzitter Raad van Bestuur Otto Jelsma: āEen plaats in de top vijf bemachtigen tussen al die communicatieprofessionals in Nederland is een geweldig mooie erkenning voor het vakmanschap van Alma en de identiteit van onze school.ā De jury gaf aan zeer onder de indruk te zijn van de bergen werk die bij het neerzetten van de nieuwe identiteit zijn verzet en roemde specifiek Almaās energieke inzet, presentatie en creativiteit. Deze bijzondere āraceā eindigt nu hier voor Alma. āVoor mij staat onze school natuurlijk welĀ op nummer 1 Ć©n ik ben tegelijkĀ echt trotsĀ op deze top 5 plekā, aldus Alma.
Verkiezing āCommunicatieman/vrouwā
Logeion zet ieder jaar een communicatieprofessional in de schijnwerpers die het afgelopen jaar een onderscheidende prestatie heeft geleverd. Dat gebeurt tijdens de verkiezing van de āCommunicatieman/vrouwā. De prijsuitreiking vindt dit jaar plaats tijdens het jaarlijkse congres āC-DAY18ā op 21 juni 2018 in Nieuwegein. De top 3 strijdt daar nog voor de eerste plek.