Contactpersonen decanen

Voor al uw vragen over mboRijnland, onze opleidingen en de voorlichtingsactiviteiten kunt u contact opnemen met de communicatiecoördinatoren in uw regio:

Alphen aan den Rijn

Ambonstraat 1
Bernard Elsman
belsman@mborijnland.nl

Gouda

Groen van Prinsterersingel 52
Bea Schuls
bschuls@mborijnland.nl

Leiden

Vijf Meilaan 210 / Breestraat 46-48
Scarlet van der Kwaak
skwaak@mborijnland.nl

Bètaplein 18 / Gitstraat 2 / Storm Buysingstraat 18C / Zernikedreef 11
Thijs van der Hulst
thulst@mborijnland.nl

Leidschendam-Voorburg

Fluitpolderplein 7
Marijke Heibloem
mheibloem@mborijnland.nl 

Woerden

Polanerbaan 15
Gerard Dorrepaal
gdorrepaal@mborijnland.nl

Zoetermeer

Van Doornenplantsoen 11
Filine Verloop
fverloop@mborijnland.nl