Contactpersonen decanen

Voor al uw vragen over mboRijnland, onze opleidingen en de voorlichtingsactiviteiten kunt u contact opnemen met de communicatiecoördinatoren in uw regio:

Alphen aan den Rijn

Ambonstraat 1
Maureen Gomes
mgomes@idcollege.nl

Gouda

Groen van Prinsterersingel 52
Bea Schuls
bschuls@idcollege.nl

Leiden

Vijf Meilaan 210 / Breestraat 46-48
Scarlet van der Kwaak
skwaak@idcollege.nl

Bargelaan 190 / Bètaplein 18 / Gitstraat 2 / Zernikedreef 11
Bernard Elsman
b.elsman@rocleiden.nl 

Leidschendam-Voorburg

Fluitpolderplein 7
Marijke Heibloem
mheibloem@idcollege.nl 

Woerden

Polanerbaan 15
Gerard Dorrepaal
gdorrepaal@idcollege.nl

Zoetermeer

Van Doornenplantsoen 11
Bea Bouten-Van Elk
bbouten@idcollege.nl