Contactpersonen decanen

Voor al uw vragen over mboRijnland, onze opleidingen en de voorlichtingsactiviteiten kunt u contact opnemen met de communicatie coördinatoren in uw regio:

Alphen aan den Rijn

Ambonstraat 1
Maureen Gomes
mgomes@idcollege.nl

Gouda

Groen van Prinsterersingel 52
Bea Schuls
bschuls@idcollege.nll 

Leiden

Vijf Meilaan 210 / Breestraat 46-48
Scarlet van der Kwaak
skwaak@idcollege.nl

Bargelaan 190 / Bètaplein 18
Thijs van der Hulst / Hella Krul
t.vdhulst@rocleiden.nl / h.krul@rocleiden.nl

Leidschendam-Voorburg

Fluitpolderplein 7
Marijke Heibloem
mheibloem@idcollege.nl 

Woerden

Polanerbaan 15
Gerard Dorrepaal
gdorrepaal@idcollege.nl

Zoetermeer

Van Doornenplantsoen 11
Bea Bouten-Van Elk
bbouten@idcollege.nl