Voorlichters Gouda

opleidingsrichtingopleidingVoorlichtermailadres
BakkerijPatissier niv 4Arie-Jacob Brokkingabrokking@mborijnland.nl
Uitvoerend – en zelfstandig werkend Bakker niv2 + 3
HorecaGastheer/Gastvrouw niv 2+3Marsel Verlaanmverlaan@mborijnland.nl
Kok niv 2+3
EntreeAssistent Bouwen, Wonen en OnderhoudGerda van Gijzenggijzen@mborijnland.nl
Assistent Installatie- en Constructietechniek
Assistent Mobiliteitsbranche
Assistent Dienstverlening en Zorg
Assistent Horeca, Voeding of Voedingsindustrie
Assistent Logistiek
Assistent Verkoop/Retail
ServicemedewerkerServicemedewerker niv 2
GezondheidszorgMaatschappelijke Zorg/Verzorgende Individuele Gezondheidszorg (MZ/VIG)Leonie van Zijll en Judith Simonslzijll@mborijnland.nl; jsimons@mborijnland.nl
Persoonlijk Begeleider Gehandicaptenzorg
Persoonlijk Begeleider Specifieke Doelgroepen
(versneld) Verpleegkundige
WelzijnSocial Work niv. 4Ewout den Hollanderehollander@mborijnland.nl
Gespecialiseerd Pedagogisch Medewerker niv. 4Colinda Arendscarends@mborijnland.nl  
Onderwijsassistent niv. 4
Sport & BewegenSport- en BewegingscoordinatorEric ten Hove en Arnaud Buskensehove@mborijnland.nl; abuskens@mborijnland.nl 
Sport- en Bewegingsleider
Sport- en Bewegingsleider BBL-traject
Coordinator Sportinstructie, training en coaching
Techniek
Metaal-WerktuigbouwConstructie – en Allround Constructiewerker niv 2+3Ruud Landzaadrlandzaad@mborijnland.nl 
Bouw&OnderhoudTimmerman en Allround Timmerman niv 2+3Han Staalhstaal@mborijnland.nl
Uitvoerder Bouw
Allround vakkracht onderhoud- en klussenbedrijfRon Kruserkruse@mborijnland.nl
MobilteitAutotechnicus en Eerste Autotechnicus niv 2+3Bart Hoekendijk en Ramon van per Pouw Kraanbhoekendijk@mborijnland.nl; rpouwkraan@mborijnland.nl
Technisch Specialist Personenauto’s
ElektrotechniekEerste Monteur Elektrotechnische Installaties Woning en UtiliteitPaul van der Vospvos@mborijnland.nl
Monteur Elektrotechnische Installaties
Technicus Elektrotechnische Installaties Woning en Utiliteit
Technicus Engineering, ElektrotechniekWilfred Balwbal@mborijnland.nl
MechatronicaEerste Monteur MechatronicaRobert Krensrkrens@mborijnland.nl
Monteur – en Eerste Monteur Mechatronica niv 2+3
Technicus Engineering met keuzedeel Smart TechnologyWilfred Bal en Robert Krenswbal@mborijnland.nlrkrens@mborijnland.nl
Technicus Engineering, MechatronicaRobert Krensrkrens@mborijnland.nl
InstallatietechniekEerste Monteur WoningRuud Landzaadrlandzaad@mborijnland.nl
Monteur Werktuigkundige Installaties
BouwMiddenkaderfunctionaris Bouw met BinnenhuisarchitectuurElly Rensenerensen@mborijnland.nl
ICT
Onderhoud&BeheerAllround Medewerker IT Systems and DevicesGea Heijmangheijman@mborijnland.nl
Expert IT Systems and DevicesAziz Talbiatalbi@mborijnland.nl
SoftwaredevelopmentSoftware DeveloperDave Verhagedverhage@mborijnland.nl
Uiterlijke VerzorgingSpecialist en Allround Schoonheidsspecialist niv 3+ 4Marianne de Graaffmgraaff@mborijnland.nl
Haarstylist Dame/HeerAngelique Denkelaaradenkelaar@mborijnland.nl
Kapper
Orde&VeiligheidHandhaver Toezicht en VeiligheidArie Ankeraanker@mborijnland.nl