Voorlichters Leiden

OpleidingsrichtingOpleidingLocatie(s)Voorlichtermailadres
BakkerijUitvoerend Bakker niv 2 en Zelfstandig werkend Bakker niv 3BetapleinOwen Robbertseroode@mborijnland.nl
Leidinggevende Bakkerij niv 4BetapleinGerard v/d Hulsteroode@mborijnland.nl
Boulanger niv 4BetapleinGuido Olyerhoekeroode@mborijnland.nl
EntreeAlle richtingen niv 1BetapleinNicoline van Veldhuizeneroode@mborijnland.nl
HorecaManager Ondernamer Horeca en Meewerkend Horeca OndernemerStorm BuysingstraatLeo van der Geestlgeest@mborijnland.nl
Gastheer/gastvrouw niv 2/ Zelfstandig werkend gastheer/gast vrouw niv 3BetapleinPeter Berkhouteroode@mborijnland.nl
Kok niv 2/ Zelfstandig werkend Kok niv 4BetapleinEsther de Roodeeroode@mborijnland.nl
Leidinggevende Bediening niv 4 en Leidinggevende Kok niv 4BetapleinGerard v/d Hulsteroode@mborijnland.nl
Middelbaar laboratorium onderwijsDiverse opleidingen niv 3/4ZernikedreefLaura van Hulstvoorlichting.mlo@hsleiden.nl
ServicemedewerkerDiv richtingen niv 2BetapleinNicoline van Veldhuizeneroode@mborijnland.nl
TechniekBouw en InfraBetapleinJan Ottojotto@mborijnland.nl
ElectrotechniekBetapleinJaap Wilminkjwilmink@mborijnland.nl
Mechatronica en installatietechniekBetapleinEus Sariesari@mborijnland.nl
Autoschadehersteller en spuiterBetapleinRene Jonkmanrjonkman@mborijnland.nl
Beroeps Havo (Techniek)BetapleinJanneke Verlengjverleng@mborijnland.nl
Bouw TimmermanGitstraatHenk Kok en Steven van der Padhkok@mborijnland.nl; spad@mborijnland.nl
Uiterlijke verzorgingKapper niv 2 en Hairstylist dame/heer niv 3Storm BuysingstraatAngelique Denkelaaradenkelaar@mborijnland.nl
SchoonheidsverzorgingStorm BuysingstraatMarianne de Graaffmgraaff@mborijnland.nl
ZorgAssisterende in de zorg, DoktersassistentBreestraatJeanette Roubosskwaak@mborijnland.nl
Assisterende in de zorg, TandartsassistentBreestraatJose Bergmanjbergman@mborijnland.nl
Assisterende in de zorg, ApothekersassistentBreestraatCor Roverscrovers@mborijnland.nl
Medewerker Steriele Medische HulpmiddelenBreestraatOhran Oralskwaak@mborijnland.nl
Maatschappelijke Zorg / Persoonlijk Begeleider niv 4/MZ en Verzorgende Ig niv 3BreestraatDesiree Hendriksen en Joost de Jongedhendriksen@mborijnland.nl; jjonge@mborijnland.nl
VerpleegkundeBreestraatIngrid Kuipersskwaak@mborijnland.nl
EconomieBusiness Support niv 3BetapleinAstrid Bronmeijerabronmeijer@mborijnland.nl
Commerciele opleidingen niv 4BetapleinShajjma Azzouzeroode@mborijnland.nl
Financiele opleidingen niv 4BetapleinShajjma Azzouzeroode@mborijnland.nl
Juridische opleidingen niv 4BetapleinTheo van Waaseroode@mborijnland.nl
Marketing en Communicatie niv 4BetapleinTheo van Waaseroode@mborijnland.nl
Facilitaire DienstverleningFacilitair Medewerker en leidinggevende niv 3/4BetapleinRob van Velzen en Martin Janmaatrovelzen@mborijnland.nl; mjanmaat@mborijnland.nl
ICTBeheer en OnderhoudBetapleinEric Lakerveldelakerveld@mborijnland.nl
Mediavormgeving/ Ontwerp en OntwikkelingBetapleinPatrick Raspras@mborijnland.nl
Orde en VeiligheidBeveiliger niv 2/3Storm BuysingstraatKaren Vroegopskwaak@mborijnland.nl
Toerisme en RecreatieLeisure &Hospitality en Travel &Hospitality niv 3/4Storm BuysingstraatThea Couperustcouperus@mborijnland.nl
Sport en BewegenSport en Bewegingscoordinator en Sport en Bewegingsleider niv 3/4Storm BuysingstraatHans Kallenberg en Niels van Baarhkallenberg@mborijnland.nl;nbaar@mborijnland.nl
WelzijnSociaal WerkerBreestraatFokje Pietersenskwaak@mborijnland.nl
(Gespecialiseerd) Pedagogisch Medewerker (Kinderopvang) niv 3/4BetapleinSonja Mensinkeroode@mborijnland.nl
Onderwijsassistent niv 4BetapleinSonja Mensinkeroode@mborijnland.nl
Maatschappelijke Zorg / Persoonlijk Begeleider niv 4/MZ en Verzorgende Ig niv 3BreestraatDesiree Hendriksen en Joost de Jongedhendriksen@mborijnland.nl; jjonge@mborijnland.nl